Randevu Telefonu
0532 381 0789

İcra Takipleri Çek Senet Fatura ve Diğer Adi Alacakların İcra Müdürlükleri nezdinde takip ve tahsilat işlemleri Avukatlarca takip edilmektedir.

İhtiyati haciz ve ihtiyati hacze itiraz hususları doğrultusunda malını kaçıran veya saklayan borçlulara karşı işlemler yapılmaktadır. Borçlunun mal kaçırmasına fırsatı olmadan acele alınan bir mahkeme kararı ile tebligatsız olarak haciz işlemleri yürütülmektedir.Menfi tespit ve istirdat davaları; borcunuz olmayan bir parayı ödemek zorunda kaldıysanız ya da ödemeye zorlanıyorsanız menfi tespit veya istirdat davaları bu hususta açılması gerekli olan davalardır.

İmzaya ve borca itiraz; senetteki imzalar borçluya ait değilse; veya borç ödenmiş mahsuplaşılmış vs ancak alacaklı kötü niyetli olarak alacağı takibe koydu ise; açılabilecek davalardır.
İhalenin feshi ; icra yoluyla satılan mallara ilişkin ihalelerdeki hukuka aykırı durumlara çözüm üretecek davalardır.İcra Ceza Mahkemeleri davaları
İflasın ertelenmesi davaları

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAKALE YAZARI
Av. Emre ÖZCAN

2011 Yılından itibaren alanında Avukatlık Faaliyetlerine başlayan büromuz bu faaliyet alanını 2016 yılında genişleterek müvekkillerine hem Avukatlık ve hem de aynı zamanda Arabuluculuk hizmetleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

SON EKLENEN YAZILAR
BİZLERİ TAKİP EDİN
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Danışmanlık Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA